Temat
:
[35 kolejka] Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok, 6 maja, godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
fqqs
Member
Od: 12.2011
Offline
#
35
07.05.2016, 08:38
17wojownik
napisał(a):
Skandowanie nazwiska Wdowczyka po wykrzyczeniu nazwisk piłkarzy pierwszej jedenastki to hańba.
Jakby nie Wdowczyk to bylibyśmy teraz na miejscu Górnika...
fqqs
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do fqqs
Znajdź inne posty napisane przez fqqs