Wyświetl pojedynczy post
fqqs
Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 07.05.2016, 08:38
17wojownik napisał(a):Wyświetl post
Skandowanie nazwiska Wdowczyka po wykrzyczeniu nazwisk piłkarzy pierwszej jedenastki to hańba.
Jakby nie Wdowczyk to bylibyśmy teraz na miejscu Górnika...
Odpowiedz cytując