|
Wczoraj nie był samotny z przodu, oceniasz go za wczorajszy mecz, podajesz przykład z wczorajszego meczu więc mówię Ci jak to wyglądało, Brożek był killerem a Ondrasek jego pomocnikiem, Brożek strzelał, Ondrasek walczył. Nie oceniam tutaj gry Zdenka w przypadku gdy gra jako jedyny napastnik ( np. 45 min z Koroną), bo wówczas słabo to wygląda, natomiast oceniając wczorajsze spotkanie wg mnie tak to wyglądało.
Ciekawe co byłoby gdyby nie było tam Ondraska, kto zgrywałby piłki głową, kto utrzymałby się przy piłce tyłem do bramki, kto presowałby obrońców, Drągowskiego.....
Ondrasek to nie jest killer, dlatego wydaje mi się że jego głównym zadaniem na boisku nie jest seryjne zdobywanie goli, jednak to tylko moja opinia, może się mylę.
|