nesta napisał(a):

Haha zastanawiałem się kiedy pojawi się taki koment po jakimś słabszym meczu Wolskiego. Przyznam, że nawet ja znając to forum tyle czasu jestem zaskoczony, że tak szybko.
Tak, z pewnością, jeden z dwóch najlepszych naszych piłkarzy w rundzie, mnóstwo asyst i bramek, ma jeden słabszy mecz tym bardziej po kontuzji i robi wszystko, aby go nie wykupic... Ludzie...
Przecież to nie maszyna. Chłopak jeszcze niedawno w ogóle nie grał.
|
Ok, kolego. To teraz moge juz to napisac?
- Wolski robi wszystko, zeby go nie wykupic. Pasi?