A to pierwsza wygrana w tym sezonie 1-0. Dziwne ale tak jest, Wczesniej taki wynik mial miejsce Wczesniej taki wynik miał miejsce w 7 kolejce sezonu 2014/15 z Belchatowem(i tez jeden w całym sezonie).
Dla porównania kiedy ostatni raz zdobywaliśmy MP(2011) wygralismy w sezonie 1-0 8 razy. czyli trzeba wygrywać tyle
