|
akcja bramkowa zaczęła się od Bogusia później doskonale dosrodkowanie Małego i taka sama glówka Brożka.na duzy plus Bartosz i Cywka na lewej obronie.może to jego pozycja?martwi mnei natomiast Wolski.po paru dobrych meczach jakas zadyszka.ale by tonowac nastroje trzeba wziąc pod uwagę ,zę gramy jednak z dolną połówką tabeli.nie wiadomo jakby to wygladalo z ta górną
[/QUOTE]Skandowanie nazwiska Wdowczyka po wykrzyczeniu nazwisk piłkarzy pierwszej jedenastki to hańba. Ludzie, zastanówcie się! To najemnik, jest teraz, pobędzie, ale odejdzie. Szacunek za robienie punktów, ale ON HANDLOWAŁ MECZAMI. Gdyby spiker krzyknął do mikrofonu coś absurdalnego, to też odkrzyknęlibyście? Np. "Ojcze nasz", albo "twoja stara"? Trochę szacunku dla siebie i dla Tych barw. Ogarnijcie się z tym krzyczeniem "Wdowczyk", bo nawet Skorża ani Moskal nie dostawali tego przed meczami, a chłop zrobi w najlepszym razie 9. miejsce. Lodu![QUOTE]
ja skanduję Dariusz W.
Ostatnio edytowane przez picasso : 06.05.2016 o godz. 22:45.
dziękuję za uwagę
|