Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 06.05.2016, 22:16
Mam wrażenie, że Guzmics przy Głowie gra bardziej nonszalancko, jak wie, że nie ma Arka i to on jest szefem obrony to jest bardziej skoncentrowany. Sadlok to jednak mimo wszystko stoper, zacząć próbować na lewej obronie Cywkę - może jednak łątałby tę pozycję na spółkę z Pietrzakiem. Natomiast o stoperze trzeba pomyśleć bez względu na to czy Głowa podpisze czy nie podpisze....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując