Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 06.05.2016, 22:07
Obrona bez Głowackiego na duży plus.

Guzmics praktycznie bez błędu. Może go Głowa nie stresował? Sadlok też jakiś spokojniejszy w polu karnym.
No i Miśkiewicz nie popełnił poważniejszych błędów.
Nie chcę budować teorii spiskowych, ale muszę.

Głowa na trybunach, a my zagraliśmy na 0 z tyłu. Przypadek?

To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując