mitmichael napisał(a):

|
3 punkty zdobyte, utrzymanie i spokoj w grupie mistrzowskiej mamy. Cieszy kolejne 0 z tyłu i pierwsze 0 na Reymonta od dawien dawna. Teraz szansa dla zmiennikow, dobrze ze na to utrzymanie nie musimy czekac do konca sezonu.
|
chyba spadkowej. mecz bardzo słaby, obie drużyny zasłużyły na grę w tej grupie prezentując fragmentami poziom III-cio ligowy.