Wyświetl pojedynczy post
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 06.05.2016, 21:55
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
3 punkty zdobyte, utrzymanie i spokoj w grupie mistrzowskiej mamy. Cieszy kolejne 0 z tyłu i pierwsze 0 na Reymonta od dawien dawna. Teraz szansa dla zmiennikow, dobrze ze na to utrzymanie nie musimy czekac do konca sezonu.
chyba spadkowej. mecz bardzo słaby, obie drużyny zasłużyły na grę w tej grupie prezentując fragmentami poziom III-cio ligowy.
Odpowiedz cytując