|
3 punkty zdobyte, utrzymanie i spokoj w grupie spadkowej mamy. Cieszy kolejne 0 z tyłu i pierwsze 0 na Reymonta od dawien dawna. Teraz szansa dla zmiennikow, dobrze ze na to utrzymanie nie musimy czekac do konca sezonu.
Powód: mistrzowskiej na spadkowej
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 06.05.2016 o godz. 22:05.
|