Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 06.05.2016, 21:49
3 punkty zdobyte, utrzymanie i spokoj w grupie spadkowej mamy. Cieszy kolejne 0 z tyłu i pierwsze 0 na Reymonta od dawien dawna. Teraz szansa dla zmiennikow, dobrze ze na to utrzymanie nie musimy czekac do konca sezonu.
Powód: mistrzowskiej na spadkowej
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 06.05.2016 o godz. 22:05.
Odpowiedz cytując