Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74046
Stary 06.05.2016, 17:00
Ktos gdzies napisal, ze sie nada? Jak nie zagra z kilka meczow to nie bedzie wiadomo, proste. Dlatego wiem np , ze Buchalik sie nie nadaje absolutnie. Miskiewicz jakby poprawil wyjscia do pilek to w sumie tez by sie nadawal ale od kiedy pamietam go w Wisle to zawsze mial z tym problemy i tego nic a nic nie poprawil. Z wpuszczaniem mlodych zgadzam sie z Toba. Jednego, dwoch, systematycznie. Tylko, ze u nas tego nie ma. Bartosz bedzie gral bo pauzy albo kontuzje tak samo jak z reszta mlodych. Chrapek tez by pewnie sie nie wybil jakby go Kulawik z braku laku nie zaczal wystawiac bo przeciez po nim przyszedl Dyzma, ktory w ogole mlodym nie daje pograc.
Odpowiedz cytując