Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74045
Stary 06.05.2016, 15:19
Kapsel napisał(a):Wyświetl post
No właśnie, to mnie najbardziej denerwuje. Ludzie na forum nigdy gościa nie widzieli, a już by do bramki wstawili. I nie mówię tu o Tobie, tylko ogólnie.
No wlasnie, to mnie najbardziej denerwuje. Ludzie na forum nigdy goscia nie widzieli, a juz wiedza, ze sie nie nada.
Odpowiedz cytując