Ale ja nie pisałem że Ty konkretnie - kilka innych osób które straszyło Macierewiczem tak właśnie pisało.
Tak samo jak nie będzie żadnej wojny z ruskimi tak samo nie będzie nie będzie żadnej wojny ze skośnymi - chyba że gospodarcza ale takie wojny to mamy już na co dzień i nikogo to nie dziwi.
Większy świr siedzi w Korei i też jakoś przycisku nie naciska, w Ameryce Południowej też by się niejeden znalazł - jedyne co Trump może punktu widzenia wojskowego zrobić to zaorać bliski wschód i tylko mu będę bił brawo.
Niech sobie wprowadzają demokrację, przynajmniej trochę świrów wybiją przy okazji.
Siedziałem akurat pół nocy - wszystkie posty są te same co czytałem o północy - to my jesteśmy od teorii spiskowych
