|
Schetyna to jest fałszywy dziad. Peowskie gnidy. Dziś z Kamyszem na konferencii mówił że będzie bronił KODowców bo im za wolność słowa grożą jakieś zarzuty prokuratorskie. I osobiście się za nimi wstawi. Pis łamie wszystkie zasady demokracji, za ich rządów było to nie do pomyślenia haha
jebłem!
Ale im się we łbach po.......iło. Wszystko mają zagrożone. prawa kobiet mają im odbierać, prawo do manifestacji, pałują ich na tych manifestacjach haha...
lks Termalica Bruk-Bet Nieciecza - legła W-wa 3:0 
|