|
Maki w Wisle czy Mraz to bardziej fiction niz science. Takie czasy, Piast ma niedosc argumenty finansowe, to jeszcze sportowe. Drugi w Lechii, sytuacja podobna, jak nie gorsza.Ktos inny? Paixao - tez Lechia. Nie widze nikogo z ekstraklapy w naszym zasiegu finansowym i z jakimikolwiek argumentami sportowymi. Trzeba liczyc, ze pozegnamy czarne gwiazdy Bialej Gwiazdy i na ich miejsce podpiszemy kogos nowego spoza polskiego bagna. Przede wszystkim jednak licze na pierwszy od X-lat wlasciwie przepracowany okres przygotowawczy.
Ostatnio edytowane przez ABGwislakABG : 06.05.2016 o godz. 10:45.
|