Taki jest trend światowy - najlepiej jakby rządziły same marionetki - przecież jak ktoś ma własne zdanie to zostaje automatycznie oszołomem i zagrożeniem dla demokracji światowej
Za kadencji Obamy Polska mogłaby nie istnieć, gorzej już być nie może więc nie wiem skąd ta panika.
ps
Pamiętam jak te same osoby pisały że jak wygra PiS to Macierewicz wypowie wojnę Rosji ... te same osoby teraz panikują że Trump wciśnie czerwony guzik - ktoś za to płaci czy co
