Wyświetl pojedynczy post
Dzimi
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74034
Stary 05.05.2016, 21:37
Z tego co się czyta ostatnio to latem mamy zmniejszyć liczbę graczy na środek pomocy i z szerokiego składu pożegnamy Uryge i Cywke. Chcą też rozwiązać umowę z Bałaszowem - za tego ostatniego przyjść ma Nika Dzalamidze.

W razie niewykupienia Wolskiego opcja zapasowa to Antonio Colak (obecnie z Hoffenheim wypożyczony do Kaiserslautern).

Ewentualne przedłużenie kariery przez Głowackiego o jeszcze jeden rok ma być wiadome za tydzień-dwa (pewnie dostał od klubu określony czas na podjęcie decyzji).

Ponadto Wdowczyk chce Dominika Furmana, ale to się nie podoba w klubie.
Ostatnio edytowane przez Dzimi : 05.05.2016 o godz. 21:40.
Odpowiedz cytując