|
Z tego co się czyta ostatnio to latem mamy zmniejszyć liczbę graczy na środek pomocy i z szerokiego składu pożegnamy Uryge i Cywke. Chcą też rozwiązać umowę z Bałaszowem - za tego ostatniego przyjść ma Nika Dzalamidze.
W razie niewykupienia Wolskiego opcja zapasowa to Antonio Colak (obecnie z Hoffenheim wypożyczony do Kaiserslautern).
Ewentualne przedłużenie kariery przez Głowackiego o jeszcze jeden rok ma być wiadome za tydzień-dwa (pewnie dostał od klubu określony czas na podjęcie decyzji).
Ponadto Wdowczyk chce Dominika Furmana, ale to się nie podoba w klubie.
Ostatnio edytowane przez Dzimi : 05.05.2016 o godz. 21:40.
|