A to przepraszam, miałem wrażenie że kiedyś siedziałem z dzieckiem na G
ach jeszcze jedno - ponieważ wyjątkowo nie kupię przez internet, a do tej pory nigdy nie zwracałem na to uwagi - czy w meczach, gdzie spodziewana jest niższa frekwencja kolejki do kas będą chociaż połowe mniejsze niż przed Zagłębiem? (tę kolejkę akurat zauważyłem i aż mnie otrzepało na myśl, że miałbym w niej stać

)