Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Pulpet
Senior Member
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12414
Stary 05.05.2016, 21:35
A to przepraszam, miałem wrażenie że kiedyś siedziałem z dzieckiem na G

ach jeszcze jedno - ponieważ wyjątkowo nie kupię przez internet, a do tej pory nigdy nie zwracałem na to uwagi - czy w meczach, gdzie spodziewana jest niższa frekwencja kolejki do kas będą chociaż połowe mniejsze niż przed Zagłębiem? (tę kolejkę akurat zauważyłem i aż mnie otrzepało na myśl, że miałbym w niej stać )
Ostatnio edytowane przez Pulpet : 05.05.2016 o godz. 21:38.
Odpowiedz cytując