Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35343
Stary 05.05.2016, 21:31
Cytat:
Nie tyle nie będzie udawał co będzie z nim współpracował co otwarcie przyznał mówiąc o konieczności obrony przed Chinami
No tak, lepiej wybrać śmieci typu Obama, Clinton i udawać, że oni nam pomogą w razie problemów z Rosją oraz, że są wielkim przeciwnikiem Putina, a za plecami nam robią Jałtę, niż wybrać na prezydenta normalnego gościa, który mówi prawdę, wysławia się logicznie. Który po prostu mówi, że dla dobra USA będzie z każdym prowadził normalny dialog.
To Cię tak boli?
Jak Ty wolisz te plany Obamo-Clintonowe odnośnie ISIS, islamizacji Europy, roz....iania nas tutaj i żerowania na tym, zamiast Trump'a to też dobry giguś jesteś.

Sytuacja jest identyczna jak w Polsce. My mamy do wyboru wybrać łajzy typu PO-PSL-PiS, Komorowski-Schetyna-Pawlak lub wybrać kogoś innego i mieć nadzieję, że coś się zmieni. Zaufać mu. Chociaż spróbować zmian, bo wybierając łajzdy wiadomo, ze nadal będzie syf. I dokładnie to samo masz w USA. Albo wybiora kolejna łajzę na fotel prezydenta i będzie po staremu czyli USA imperium zła, że tak powiem, albo wybiora Trump'a i się okaże na ile jest człowiekiem w porządku a na ile potencjalnym kłamcą.

Jeśli ktoś jest przeciwny zmianom i chce betonowania systemu czy to u nas, czy w USA to powinien się zgłosić do psychiatry.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.