Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74030
Stary 05.05.2016, 18:13
Chorążce trzeba życzyć szczęścia. Może dostanie życiową szansę, z której każdy na jego miejscu by skorzystał. Powinniśmy się cieszyć, zamiast kipić zawiścią, że nie pogra w Wiśle. Chorążka, żeby zostać na dłużej niż 1-2 lata w Wiśle musiałby dostać u nas pewny plac, a w takim MU może sobie pozwolić na 5 lat siedzenia na ławcę w rezerwach - takim klubom po prostu się nie odmawia.

Poza tym ma u nas ważny profesjonalny kontrakt jeszcze przez rok, więc jest nawet szansa że wpadnie nam nawet 500 tyś euro.
Odpowiedz cytując