|
Nie będę się tu wykłócał o Trump'a bo gościa znam jedynie z programów Kolonki ale jedna rzecz mnie zastanawia.
Powiadasz emj'ocie o tym, że to szaleniec. Musze Ci powiedzieć, że fajnie masz nazywając człowieka, który się wypowiada logicznie i rzeczowo (abstrahując od tego czy to jego wymyślone poglądy, czy kiedyś miał inne poglądy) szaleńcem a nie uzmysłowiłeś sobie, że największymi szaleńcami są te wszystkie śmiecie od mówienia "ą, ę", którzy z dnia na dzień niszczą ten świat, ta cała jebana wierchuszka, która się przyssała do każdego państwa i żeruje na jego obywatelach. To sa kłamcy, oszuście i złodzieje, jedno myślą a robią oc innego, to co im karzą te ich zjebane sztaby wyborcze.
Jak Tobie nie pasuje taki szaleniec a wolisz tamtych śmieci to fajnie masz. Rodziny też tylko pogratulować.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
|