Wyświetl pojedynczy post
Pero
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5458
Stary 05.05.2016, 14:56
Gdyby okrąglaka przerobić na taką knajpę? Są tam przecież 2 poziomy.
Nie wiem dokładnie ale chyba gdzieś pod sektorem A (czy H) jest salka nadajaca się na konferencyjną.

Druga opcja to któryś z narożników.

PS. Umowa umową ale przecież pewne zapisy zawsze można zmienić. Mnie osobiście w naszym cateringu denerwuje:
1) słaba logistyka - mogliby zaplanować jakiś system że ktoś non stop nalewa piwo, ktoś kasuje inny wydaje jedzenie. Albo dać więcej ludzi. Szczytem marzeń byłyby takie automaty jak w IKEI gdzie zamawiasz i płacisz a przy ladzie tylko odbierasz
2) brak stolików - tyle miejsca, można dać takie fast foodowe do zjedzenia na stojąco


Czy ktoś w takich kwestiach pisał do rzecznika?
Odpowiedz cytując