Wyświetl pojedynczy post
swiety37
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5456
Stary 05.05.2016, 13:53
Ciekawostka.... byłem służbowo rok temu w Gdańsku.... Graliśmy mecz w Krakowie w piątek o 20:30... Wbijam do ich lokalu na mecz i niespodzianka: "czynne do 20:00"
Odpowiedz cytując