Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 05.05.2016, 13:02
No to linia obrony juz ustalona. Nie bedzie powtorki z poprzedniego 5-1 ale skromne zwyciestwo Wisły musi miec miejsce. Trzeba wygrac, odskoczyc od tych co graja o utrzymanie i miec spokojne dwie ostatnie kolejki do rozegrania. Wtedy bedzie mozna dac szanse młodszym zawodnikom jak chociazby Zemło gdzie o takowej szansie trener Wdoczyk juz wspominał
Odpowiedz cytując