|
No to linia obrony juz ustalona. Nie bedzie powtorki z poprzedniego 5-1 ale skromne zwyciestwo Wisły musi miec miejsce. Trzeba wygrac, odskoczyc od tych co graja o utrzymanie i miec spokojne dwie ostatnie kolejki do rozegrania. Wtedy bedzie mozna dac szanse młodszym zawodnikom jak chociazby Zemło gdzie o takowej szansie trener Wdoczyk juz wspominał
|