Blaszczu16 napisał(a):

|
Stępniewski go bronił, że miał trudną perspektywę.
|
Ja tam pozbawiłbym paru ślepaków perspektywy sędziowania powyżej A klasy z tych, których dzisiaj uważa się za sędziów "ekstraklasowych".
Na meczu z Jagą kolejny Ślepy mędrzec z Kluczborka, co to bał się dać drugie żółtko Nesporowi za chamską nakładkę na Guzmicsu.
No i Przybył, zszedł, a jego zastępca Wajda dał popis roku. Jeżeli w tej sytuacji nie został podyktowany karny, to chyba musiałby Drągowski Brożkowi nogę urwać, żeby sędzia Wajda cokolwiek dostrzegł...