Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#603
Stary 05.05.2016, 12:16
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
Stępniewski go bronił, że miał trudną perspektywę.
Ja tam pozbawiłbym paru ślepaków perspektywy sędziowania powyżej A klasy z tych, których dzisiaj uważa się za sędziów "ekstraklasowych".

Na meczu z Jagą kolejny Ślepy mędrzec z Kluczborka, co to bał się dać drugie żółtko Nesporowi za chamską nakładkę na Guzmicsu.


No i Przybył, zszedł, a jego zastępca Wajda dał popis roku. Jeżeli w tej sytuacji nie został podyktowany karny, to chyba musiałby Drągowski Brożkowi nogę urwać, żeby sędzia Wajda cokolwiek dostrzegł...
Ostatnio edytowane przez funkykoval : 06.05.2016 o godz. 22:22.
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując