|
Mimo wszystko historia pokazała, że taka władza w rękach szaleńców kończyła się zwykle upadkiem imperiów, którym przewodzili. Jeśli nie daj Boże uda mu się wygrać to liczę, że USA się szybko rozsypie.
Gdybym miał ichniejsze obywatelstwo to poważnie zastanawiałbym się czy nie zagłosować na Clinton, choć poglądy mam w okolicach Tea Party.
|