Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: Kraków
Offline
#
74025
04.05.2016, 23:28
Kapsel
napisał(a):
Czekaj ile lat się uczy?
Uryga?
Nie żeby coś, ale za Maskanta jakie gadanie było. Jeszcze zapłaczecie, za Miśkiewiczem.
Jakie my? Ja tylko prostuję - może trochę zbyt niechlujnie, stąd możliwa dwojaka interpretacja zdania.
Daleki jestem od wstawiania Chorążki do bramki, bo w życiu nie widziałem, jak gra...
piotek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do piotek
Znajdź inne posty napisane przez piotek