Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74025
Stary 04.05.2016, 23:28
Kapsel napisał(a):Wyświetl post
Czekaj ile lat się uczy? Uryga? Nie żeby coś, ale za Maskanta jakie gadanie było. Jeszcze zapłaczecie, za Miśkiewiczem.
Jakie my? Ja tylko prostuję - może trochę zbyt niechlujnie, stąd możliwa dwojaka interpretacja zdania.

Daleki jestem od wstawiania Chorążki do bramki, bo w życiu nie widziałem, jak gra...
Odpowiedz cytując