Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74024
Stary 04.05.2016, 13:33
Kapsel napisał(a):Wyświetl post
I uważasz, że Chorążka to ma tak? Wracając do nauki, to też uważasz że zacznie bronić z marszu i jest lekiem na wszystko? Szybko się zmienia, jeszcze nie dawno płacz że spadniemy. Teraz już chcecie 17 latka wpuszczać do bramki NAWET KOSZTEM PUNKTÓW. "Odstaw rodaków, postaw na młodych polaków" i postawili na czekaja.
Czytaj ze zrozumieniem - wyraźnie napisał, że Chorążka może się tego nauczyć, co w przypadku Miśka (z racji wieku) nie jest takie pewne.
Odpowiedz cytując