Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: Kraków
Offline
#
74024
04.05.2016, 13:33
Kapsel
napisał(a):
I uważasz, że Chorążka to ma tak?
Wracając do nauki, to też uważasz że zacznie bronić z marszu i jest lekiem na wszystko? Szybko się zmienia, jeszcze nie dawno płacz że spadniemy. Teraz już chcecie 17 latka wpuszczać do bramki NAWET KOSZTEM PUNKTÓW.
"Odstaw rodaków, postaw na młodych polaków" i postawili na czekaja.
Czytaj ze zrozumieniem - wyraźnie napisał, że Chorążka może się tego nauczyć, co w przypadku Miśka (z racji wieku) nie jest takie pewne.
piotek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do piotek
Znajdź inne posty napisane przez piotek