Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74022
Stary 03.05.2016, 20:51
chimba napisał(a):Wyświetl post
Wolski szczegolnie ozywil nasza gre w dwoch ostatnich meczach, dlatego fiorentina sie go pozbyla lekka reka ,po pierwszych paru meczach myslalem ze to super grajek ale po oatatnich dwoch meczach w jego wykonaniu , twierdze ze to zwykly przecietniak ktory nie umie pociagnac zespolu do wygranej.
Wolski musi zostać, jak go nie wykupimy to znowu będziemy się cieszyć Crivellaro albo Popovicem albo nasi skauci wynajdą kolejnego cudaka. A wyniki i gra będą jak u Moskala.
Co do ostatnich dwóch meczów to pomijając postawę całej drużyny spójrzmy jak zespół ciągnął do wygranej np. kapitan - co gol dla przeciwnika to większa kompromitacja
Ostatnio edytowane przez arti : 03.05.2016 o godz. 21:15.
Odpowiedz cytując