chimba napisał(a):

|
Wolski szczegolnie ozywil nasza gre w dwoch ostatnich meczach, dlatego fiorentina sie go pozbyla lekka reka ,po pierwszych paru meczach myslalem ze to super grajek ale po oatatnich dwoch meczach w jego wykonaniu , twierdze ze to zwykly przecietniak ktory nie umie pociagnac zespolu do wygranej.
|
Wolski musi zostać, jak go nie wykupimy to znowu będziemy się cieszyć Crivellaro albo Popovicem albo nasi skauci wynajdą kolejnego cudaka. A wyniki i gra będą jak u Moskala.
Co do ostatnich dwóch meczów to pomijając postawę całej drużyny spójrzmy jak zespół ciągnął do wygranej np. kapitan - co gol dla przeciwnika to większa kompromitacja