Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74021
Stary 03.05.2016, 20:07
Viper napisał(a):Wyświetl post
Co do Ondraska to wkurzają mnie jego niecelne podania, nie wiem czy w ogóle choć jedno podanie, gdy był na 20/30 metrze mu wyszło...
A nie asystował czasem Małemu przy którymś z golu? Dośrodkował?
Odpowiedz cytując