|
Chciałbym abyśmy pozyskali tego zwykłego ,,przeciętniaka". To prawda - 2 ostatnie mecze nie wyszły mu, jak całej drużynie zresztą. Ale odpuszczanie Wolskiego sprawi że od nowa trzeba będzie zacząć szukać klasycznej 10, więc tak naprawdę zacząć budować ten zespół wokół nowego zawodnika. Nie mamy na to czasu, jeśli chcemy walczyć w przyszłym sezonie o podium.
|