|
Wolski szczegolnie ozywil nasza gre w dwoch ostatnich meczach, dlatego fiorentina sie go pozbyla lekka reka ,po pierwszych paru meczach myslalem ze to super grajek ale po oatatnich dwoch meczach w jego wykonaniu , twierdze ze to zwykly przecietniak ktory nie umie pociagnac zespolu do wygranej.
|