Wyświetl pojedynczy post
leszekm
Senior Member
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5645
Stary 03.05.2016, 16:19
Sprzedam szalik cegiełkę-Wielka Wisła/Derby 2015.Szalik jest nowy,nieużywany bo mam drugi taki sam.Cena 15zł. Odbiór na Prądniku Białym lub prze meczem w piątek.
Odpowiedz cytując