WhiteDoctor napisał(a):

zapomniałeś dodać, że pi.zdeusz Rafał odpuszcza w starciach 1vs1 po czym padła nie jedna bramka, często ucieka od piłki, nie ma jaj, nie ma charakteru, nie jest waleczny
pozdrawiam cieplutko
|
Ostatnio dal bardzo dobra zmiane. Zaraz po Brozku byl najlepszy na boisku. A jesli chodzi o walecznosc to brednie piszesz. Mozna mu wiele zarzucic. Slabe przyjecie, duzo niewykorzystanych okazji strzeleckich ale nie to ze Boguski nie walczy.