Wyświetl pojedynczy post
WhiteDoctor
Senior Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74008
Stary 03.05.2016, 12:26
tommiyacht napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe czy bys nie odstawiał nogi po ciężkiej kontuzji. Tu nic nie poradzisz, takie coś siedzi głęboko w głowie.
to się idzie do psycholog/psychiatry/trenera osobistego czy h wie kogo jeszcze, a jak nie pomaga to się kończy karierę bo jest się niepełnym graczem który w decydującym momencie może zrobić lipę która zaważy o wyniku

-------


http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...amkarza_wisly/

dawać go do bramki i tyle, gorszy od 2 ręczników na pewno nie będzie, a może się wiele nauczyć, a jak się nauczyć jak nie praktyką?
Odpowiedz cytując