FraMat napisał(a):

Z chęcią odszczekam... jak kiedyś zobaczę w nim coś więcej niż trochę silniejszego Boguskiego.
Bo reszta jest taka sama:
- bieganie wzdłuż i w poprzek boiska
- odskakiwanie piłki na dwa metry
- niepewny strzał
- słaby drybling
- trafianie do pustaka
|
zapomniałeś dodać, że pi.zdeusz Rafał odpuszcza w starciach 1vs1 po czym padła nie jedna bramka, często ucieka od piłki, nie ma jaj, nie ma charakteru, nie jest waleczny
pozdrawiam cieplutko