Wyświetl pojedynczy post
shaggy
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#597
Stary 02.05.2016, 19:48
PiVoSH92 napisał(a):Wyświetl post
Maradonie by odgwizdali, ale Cabrerze? A tak serio - taki błąd to w zasadzie nie błąd, sytuacja tak stykowa, że połowa sędziów by gwizdnęła, połowa nie i do żadnego z nich nie można by mieć pretensji. Przestańmy bóldupić, bo ruchali nas już gorzej - i co gorsza celowo, w tej sytuacji to byłoby przegięcie.
Tylko czemu Brożkowi na Legii i ostatnio Boguskiemu z Zagłebiem takie stykowe sytuacje gwizdają bez mrugnięcia okiem...
Odpowiedz cytując