Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73996
Stary 02.05.2016, 14:48
nesta napisał(a):Wyświetl post
Tu się nie ma co rozwodzić zarówno w przypadku Ondraska jak i innych transferów. Chcemy lepszych piłkarzy to trzeba:

a/ wychować ich sobie
b/ zainwestować w skauting i mieć jeszcze sporo szczęścia
c/ wydać więcej pieniędzy na transfer.

Tu nie ma żadnej filozofii. My nie spełniamy żadnego z tych warunków na ten moment więc nie wiem skąd wymagania, aby jeden z drugim był bardzo dobrym piłkarzem? .
Nie mówię o wymaganiach.
Mówię o ocenianiu.
Na razie to takie pół napastnika. Czasami strzeli w sytuacji 1 na 1. Albo do pustaka. Ale to i tak lepiej niż żaden napastnik, jak to było jeszcze pół roku temu.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując