nesta napisał(a):

Tu się nie ma co rozwodzić zarówno w przypadku Ondraska jak i innych transferów. Chcemy lepszych piłkarzy to trzeba:
a/ wychować ich sobie
b/ zainwestować w skauting i mieć jeszcze sporo szczęścia
c/ wydać więcej pieniędzy na transfer.
Tu nie ma żadnej filozofii. My nie spełniamy żadnego z tych warunków na ten moment więc nie wiem skąd wymagania, aby jeden z drugim był bardzo dobrym piłkarzem? .
|
Nie mówię o wymaganiach.
Mówię o ocenianiu.
Na razie to takie pół napastnika. Czasami strzeli w sytuacji 1 na 1. Albo do pustaka. Ale to i tak lepiej niż żaden napastnik, jak to było jeszcze pół roku temu.