Wyświetl pojedynczy post
borys
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73994
Stary 02.05.2016, 12:13
Ocenmy go jeszcze przez pryzmat naszych mozliwosci finansowych. Moglismy jakiegos Grzelaka trafic. Nie jest zle, chlop walczy stara sie, pare bramek strzelił.
Odpowiedz cytując