|
Bramki niestety zawalił nam Miśkiewicz, robiąc kilka kroków do przodu nie powinien wracać do bramki... Co do Głowy, niestety swoje lata już ma, czasami źle się ustawi albo spóźni. Na nowy sezon koniecznie potrzebujemy nowego klasowego bramkarza bo z Miśkiem co najwyżej 8 miejsce i ze dwóch solidnych obrońców plus dobrego skrzydłowego , bo na razie tylko Mały daje rade. Boguskiego bronią statystyki i często jest niewidoczny ale za to walczy często dla zespołu.
|