Wyświetl pojedynczy post
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73992
Stary 02.05.2016, 11:14
Uważam że Ondrasek to świetny transfer, lepsza wersja Sadajewa, dlaczego?!
Bo potrafi zarówno strzelić jak i asystować,
bo nie łapie bezsensownych żółtych i czerwonych kartek,
bo jest lepszy taktycznie,
bo potrafi dobro drużyny postawić ponad własny interes i ego,
bo walczy z całych sił,
bo jest charakterny,
bo robi mnóstwo miejsca m. in. Brożkowi, a ten dzięki temu ma więcej swobody na boisku,

Ondrasek to drugi prawdziwy napastnik w Wiśle od czasów Maaskanta. Typowa dziewiątka, dobrze grając tyłem do bramki, on nie musi seryjnie zdobywać goli, ma po prostu pomagać prawdziwemu lisowi pola karnego jaki jest np. Brożek.

Jak dla mnie świetny transfer. Oby więcej takich!!!!
Odpowiedz cytując