Wyświetl pojedynczy post
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 01.05.2016, 23:14
Grając na środku na 8 nie wystarczy raz na mecz posłać ładną piłkę do napastnika. Trzeba się rozumieć z drużyną, wiedzieć, jak komu zagrać, na jakie pozycje będzie kto wychodził itp. Potrzebne są automatyzmy, które np. Popović przyswoił po nieco ponad pół roku i dwóch okresach przygotowawczych.
Odpowiedz cytując