|
Tu na tym forum można było spotkać takie głosy, ostatnio na twitterze również.
Nowy prezes Dunin-Suligostowski, zarządzający również koszykarską Wisłą pozyskał Jomę na obecny sezon dla naszych koszykarek, więc przewiduje się, że teraz to samo uczyni w przypadku piłkarzy.
To jak do tej pory tylko plotki, ale sezon już się kończy więc szybko przekonamy się jak to będzie naprawdę.
Jeśli będzie to prosty, a zarazem eleganci model jak np. Espanyolu (1 komplet) to jestem za, natomiast jeśli to będzie zalatywać bazarem, tandetą jak w przypadku Getafe to wizerunkowo wiele stracimy.
Ostatnio edytowane przez krzaq12 : 01.05.2016 o godz. 18:02.
|