Wyświetl pojedynczy post
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4333
Stary 01.05.2016, 15:43
W związku z coraz częściej pojawiającymi się plotkami na temat naszego, rzekomo nowego partnera technicznego jakimi ma zostać hiszpańska firma JOMA chciałbym Was zapytać o opinię, jak Wy to widzicie.

Oto ostatnie modele, bardziej znanych ekip które kojarzę:





Jeśli ktoś z Was jest grafikiem, to czekam na wasze wizualizacje koszulki Joma z BG. Z góry dzięki.
Odpowiedz cytując