W związku z coraz częściej pojawiającymi się plotkami na temat naszego, rzekomo nowego partnera technicznego jakimi ma zostać hiszpańska firma JOMA chciałbym Was zapytać o opinię, jak Wy to widzicie.
Oto ostatnie modele, bardziej znanych ekip które kojarzę:
Jeśli ktoś z Was jest grafikiem, to czekam na wasze wizualizacje koszulki Joma z BG. Z góry dzięki.