|
Zbyt duża ilość wymuszonych zmian w pomocy + brak zaangażowania na 100% i stało się jak się stało.
Ta drużna wymaga wzmocnień w każdej formacji.
Miśkiewicz swoja grą przypomina mi Radka Majdana. Szczególnie tego z Aten.
PS. Fajna ta nowa odsłona TWSD.
|