krzaq12 napisał(a):

Zresztą dla jasności DG77 także jest niewiele lepszy niż Bala. Obecnie mamy jednego dobrego skrzydłowego jakim jest Patryk i jednego pół skrzydłowego, którego bronią statystyki, czyli Boguskiego. Sarki, Bala i DG77 nie sprawdzają się, niestety.
|
Zgadzam sie z Chorwata może coś jeszcze być , Balaszoc DG do odstrzału byle przeciętny skrzydłowy z naszej ligi byłby lepszy od nich .
Mamy jednego skrzydłowego Małeckiego o ile to co grał to będzie jakaś norma i tyle.