Wyświetl pojedynczy post
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 01.05.2016, 11:46
krzaq12 napisał(a):Wyświetl post

Zresztą dla jasności DG77 także jest niewiele lepszy niż Bala. Obecnie mamy jednego dobrego skrzydłowego jakim jest Patryk i jednego pół skrzydłowego, którego bronią statystyki, czyli Boguskiego. Sarki, Bala i DG77 nie sprawdzają się, niestety.
Zgadzam sie z Chorwata może coś jeszcze być , Balaszoc DG do odstrzału byle przeciętny skrzydłowy z naszej ligi byłby lepszy od nich .

Mamy jednego skrzydłowego Małeckiego o ile to co grał to będzie jakaś norma i tyle.
alejasienieznam
Odpowiedz cytując