Wyświetl pojedynczy post
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 01.05.2016, 11:06
Cytat:
Brlekowi chcesz dawać szansę do początku sezonu a Bałaszowa do odstrzału?
Tak, ponieważ w Brleku widzę potencjał.

Balashov przepracował większość okresu przygotowawczego z Wisłą, Brlek przez uraz i chorobę praktycznie go nie przepracował, dołączył do Nas tuż przed zamknięciem okna transferowego. Balashov dostaje już kolejna szansę i jej nie wykorzystuje, nie chodzi mi nawet o bramki, czy asysty ale o to że nie walczy, nie było go wczoraj ani w obronie ani w ataku. Nie rozumie taktyki o czym mówił trener, więc uważam że należy go odstrzelić, chyba że nie chcemy liczyć się w przyszłym sezonie.
Odpowiedz cytując