|
Żaden trener jakikolwiek on by nie był nie nauczy zawodników w pełni ukształtowanych podstaw piłkarskiego rzemiosła. Niestety Ci goście mają ograniczenia, na dzień dzisiejszy nie ma zawodnika, który by ciągnął tę drużynę może Małecki ale na jak długo tego nikt nie wie. Od czasów Żurawskiego, Frankowskiego, Kosowskiego, Uche, Marcelo - nie dorobiliśmy się topowego napastnika, skrzydłowych i środkowego obrońcy. To pokazuje w jaki sposób ten klub był budowany i zarządzany. W rezultacie niczego nie zbudowano a długów jedynie z roku na rok przybywało.
Wisła musi zmienić sternika i wyczyścić wszystko od spodu tacy ludzie jak Kapka jak i wielu innych bezimiennych powinni już dawno temu wylecieć z tego klubu na zbity pysk.
Gdzie te wzmocnienia? NIMA.
|