Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 01.05.2016, 07:00
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
Macie swojego Czecha. Walka to nie wszystko, trzeba mieć instynkt jak Brozio.
co chcesz od Jirsaka
I tak mniej strat niz w poprzednim meczu.

lepiej mi powiedz czy Maczynski grał bo to ze Bałaszow nie dojechał to wiadomix.
Miskiewicz mnie nie zaskakuje. Od poczatku pisalem ze przywiazany do linii jak Jovanic tyle ze ma wiecej farta.
Rysiu ma spoko nazwisko, jest wysoki i w sumie to tyle z pilkarskich umiejetnosci. Sadlok przesadzał nonszalancją, no i widoczny brak Popovica oraz Małeckiego bo w 1 połowie to skrzydła miała jedynie korona.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując