Blaszczu16 napisał(a):

|
Macie swojego Czecha. Walka to nie wszystko, trzeba mieć instynkt jak Brozio.
|
co chcesz od Jirsaka
I tak mniej strat niz w poprzednim meczu.
lepiej mi powiedz czy Maczynski grał bo to ze Bałaszow nie dojechał to wiadomix.
Miskiewicz mnie nie zaskakuje. Od poczatku pisalem ze przywiazany do linii jak Jovanic tyle ze ma wiecej farta.
Rysiu ma spoko nazwisko, jest wysoki i w sumie to tyle z pilkarskich umiejetnosci. Sadlok przesadzał nonszalancją, no i widoczny brak Popovica oraz Małeckiego bo w 1 połowie to skrzydła miała jedynie korona.