|
Z cyklu czepianie się o szczegóły wersja hard,
Czy sędzia może ukarać zawodników za grę na czas w czasie doliczonym, a potem sam go nie przedłuża ?
Wisła słabo, ale to już po pierwszych dwóch meczach gdzie klub się utrzymał widać było, widać było na meczu z Niecieczą że grają na pół gwizdka i w Kielcach przez 60 minut było to samo.
Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk & Unia Tarnów
|