Wyświetl pojedynczy post
SZYMEK_TSW
Senior Member
 
 
Od: 07.2005
Skąd: D.T.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 01.05.2016, 06:43
Z cyklu czepianie się o szczegóły wersja hard,

Czy sędzia może ukarać zawodników za grę na czas w czasie doliczonym, a potem sam go nie przedłuża ?

Wisła słabo, ale to już po pierwszych dwóch meczach gdzie klub się utrzymał widać było, widać było na meczu z Niecieczą że grają na pół gwizdka i w Kielcach przez 60 minut było to samo.

Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk & Unia Tarnów
Odpowiedz cytując